Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Epson Black XL Ink Supply Unit
Artikelnummer
C13T973100
Categorie: Inktcartridges
| Artikelnummer | C13T973100 |
|---|---|
| EAN | 8715946628714 |
| Merk | EPSON |
| Availability | N |
| Product Videos |
View Video |
WorkForce Pro WF-C869R Black XL Ink Supply Unit
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Soort | Origineel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Volume zwarte inkt | 402,1 ml |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 22500 pagina's |
| Certificering | CE |
| Printkleuren | Zwart |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Land van herkomst | Japan |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Compatibiliteit | WorkForce Pro WF-C869R |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Diepte verpakking | 370 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 936 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Producten per pallet (UK) | 288 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Diepte verpakking | 370 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 936 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 224 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Japan |
| Producten per pallet | 224 stuk(s) |
| Producten per pallet (UK) | 288 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Japan |