Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
EPOS EXPAND SP 30 + luidspreker telefoon Universeel Bluetooth Zwart, Zilver
Artikelnummer
508346
Login for pricing
Niet op voorraad
EPOS EXPAND SP 30 +, Universeel, Zwart, Zilver, Knoppen, 150 - 15000 Hz, 150 - 6800 Hz, Draadloos
Categorie: Luidsprekertelefoons
| Artikelnummer | 508346 |
|---|---|
| EAN | 0766623508346 |
| Merk | Epos |
| Availability | N |
EPOS EXPAND SP 30 +. Soort apparaat: Universeel, Kleur van het product: Zwart, Zilver, Soort bediening: Knoppen. Frequentiebereik: 150 - 15000 Hz. Frequentie microfoon: 150 - 6800 Hz. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Interface: Bluetooth. Type stroombron: AC, Batterij/Accu, Gesprekstijd: 20 uur, Standby tijd: 30 uur
| Technische details | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 147 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Breedte verpakking | 137 mm |
| Luidspreker | Ja |
| Gewicht verpakking | 452 g |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2,3 uur |
| Aantal | 1 |
| Soort apparaat | Universeel |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Auto | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85182900 |
| Kenmerken | |
| Luidspreker | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Soort apparaat | Universeel |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Auto | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Luidsprekers | |
| Frequentiebereik | 150 - 15000 Hz |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 150 - 6800 Hz |
| Aantal microfoons | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Interface | Bluetooth |
| Energie | |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2,3 uur |
| Type stroombron | AC, Batterij/Accu |
| Standby tijd | 30 uur |
| Levensduur accu/batterij | 30 uur |
| Gesprekstijd | 20 uur |
| Verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Hoogte verpakking | 147 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Breedte verpakking | 137 mm |
| Gewicht verpakking | 452 g |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 210 g |
| Diepte | 30 mm |
| Breedte | 110 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Snelstartgids | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85182900 |