Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Eaton B064-032-04-IPH KVM-switch Rack-montage Zwart
Artikelnummer
B064-032-04-IPH
Login for pricing
Niet op voorraad
Eaton B064-032-04-IPH, 1920 x 1200 Pixels, Ethernet LAN, WUXGA, Rack-montage, Zwart
Categorie: KVM-switches
| Artikelnummer | B064-032-04-IPH |
|---|---|
| EAN | 0037332285997 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Eaton B064-032-04-IPH. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: HDMI/VGA. HD type: WUXGA, Maximum resolutie: 1920 x 1200 Pixels, Videobandbreedte: 60 Hz. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1 (Canada); EN 55032; EN 55035; NOM (Mexico); TUVus; UL 62368-1. Stroombron: AC, Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50/60 Hz. Certificaten van naleving: CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS, Amerikaanse Federale wet inzake...
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Console-poorten | HDMI, USB A, VGA (D-Sub) |
| USB-connectortype | Mini-USB B, USB Type-A |
| Aantal computers | 32 |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting video | HDMI/VGA |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 35 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 35 |
| Prestatie | |
| Automatische scanvertraging (min) | 1 s |
| Automatische scanvertraging (max) | 255 s |
| Data transfer snelheid (max) | 1 Gbit/s |
| HD type | WUXGA |
| Videobandbreedte | 60 Hz |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Scaninterval | 1,255 s |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rack-montage | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificering | CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1 (Canada); EN 55032; EN 55035; NOM (Mexico); TUVus; UL 62368-1 |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Energie | |
| Stroom | 1 A |
| Stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Video | |
| HD type | WUXGA |
| Videobandbreedte | 60 Hz |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Duurzaamheid | |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS, Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA), UKCA |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 3,52 kg |
| Gewicht verpakking | 7,63 kg |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht verpakking | 7,63 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Type verpakking | Doos |
| Certificaten | |
| Certificering | CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1 (Canada); EN 55032; EN 55035; NOM (Mexico); TUVus; UL 62368-1 |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS, Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA), UKCA |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |