Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Digitus DS-12855 KVM-switch Grijs
Artikelnummer
DS-12855
Digitus DS-12855 KVM-switch Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: KVM-switches
| Artikelnummer | DS-12855 |
|---|---|
| EAN | 4016032506560 |
| Merk | Digitus |
| Availability | Y |
Digitus DS-12855. Aansluiting video: HDMI, USB-connectortype: USB Type-C, USB Type-A, USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). HD type: 4K Ultra HD, Maximum resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Data transfer snelheid (max): 18 Gbit/s. Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Aluminium. Stroombron: USB. Breedte: 135 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 30 mm
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-connectortype | USB Type-C, USB Type-A |
| Aantal computers | 2 |
| Aansluiting video | HDMI |
| Audio-aansluitingen | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| USB-hub | Ja |
| Aantal USB 3.2-hubpoorten type A (3.1 Gen 1) | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 3 |
| HDCP | Ja |
| Prestatie | |
| HDCP | Ja |
| Data transfer snelheid (max) | 18 Gbit/s |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Energie | |
| Stroombron | USB |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Externe adapter | Ja |
| Video | |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Technische details | |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-hub | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 227 g |
| Breedte verpakking | 153 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 78 mm |
| Gewicht verpakking | 510 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 153 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 78 mm |
| Gewicht verpakking | 510 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 250 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 366 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 233 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 10,1 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |