Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Digitus DN-96007-1APC-OF glasvezelconnector LC/APC Vrouwelijk
Artikelnummer
DN-96007-1APC-OF
Login for pricing
Niet op voorraad
Digitus DN-96007-1APC-OF, LC/APC, Vrouwelijk, Groen, Single-mode, Keramisch, 15 mm
Categorie: Glasvezelconnectors
| Artikelnummer | DN-96007-1APC-OF |
|---|---|
| EAN | 4016032494645 |
| Merk | Digitus |
| Availability | N |
Digitus DN-96007-1APC-OF. Aansluiting type: LC/APC, Geslacht connector: Vrouwelijk, Kleur van het product: Groen. Diepte: 15 mm, Hoogte: 9 mm, Gewicht: 34 g. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 200 mm, Diepte verpakking: 110 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting type | LC/APC |
| Geslacht connector | Vrouwelijk |
| Kleur van het product | Groen |
| Draad modus structuur | Single-mode |
| Connector-materiaal | Keramisch |
| Full duplex | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 15 mm |
| Hoogte | 9 mm |
| Gewicht | 34 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 300 mm |