Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Digitus DN-95104-1 PoE adapter & injector Gigabit Ethernet 55 V
Artikelnummer
DN-95104-1
Login for pricing
Op voorraad
Digitus DN-95104-1, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10/100/1000, PoE++ (4PPoE), IEEE 802.3bt, Zwart
Digitus DN-95104-1 PoE adapter & injector Gigabit Ethernet 55 V is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | DN-95104-1 |
|---|---|
| EAN | 4016032505785 |
| Merk | Digitus |
| Availability | Y |
Digitus DN-95104-1. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000. Kleur van het product: Zwart, Maximale afstand: 100 m. Stroom via Ethernet (PoE): 55 V, Uitgangsvermogen: 60 W, AC-adapter ingangsspanning: 100 - 240 V. Breedte: 193 mm, Diepte: 85 mm, Hoogte: 41 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3bt |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000 |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | PoE++ (4PPoE) |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 55 V |
| Kenmerken | |
| Maximale afstand | 100 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3bt |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| RJ-45 invoer ports | 1 |
| RJ-45 uitgang ports | 1 |
| Energie | |
| Uitgangsvermogen | 60 W |
| Vermogensverbruik (max) | 10 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 1,6 W |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 55 V |
| Stroom | 1.5 A |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 164,7 g |
| Breedte | 193 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Diepte verpakking | 118 mm |
| Hoogte verpakking | 85 mm |
| Breedte verpakking | 75 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Diepte verpakking | 118 mm |
| Hoogte verpakking | 85 mm |
| Breedte verpakking | 75 mm |
| Technische details | |
| Stroomverbruik (typisch) | 1,6 W |
| Stroom | 1.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Hoogte verpakking | 85 mm |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Breedte verpakking | 75 mm |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 400 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 490 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 295 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |