Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DEQSTER Pencil 2
Artikelnummer
80-1018409
Login for pricing
Niet op voorraad
DEQSTER Pencil 2, Tablet, Apple, Blauw, Grijs, Apple iPads since 2018, Grijs, Aluminium, Polycarbonaat (PC), Polyoxymethyleen (POM)
Categorie: Stylus-pennen
| Artikelnummer | 80-1018409 |
|---|---|
| EAN | 4260734840839 |
| Merk | DEQSTER |
| Availability | N |
DEQSTER Pencil 2. Apparaatcompatibiliteit: Tablet, Merkcompatibiliteit: Apple, Kleur van het product: Blauw, Grijs. Gewicht: 16 g, Breedte: 9,6 mm, Diepte: 8,6 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Type verpakking: Doos, Breedte verpakking: 190 mm. Verpakkingsinhoud: 1x DEQSTER Pencil 2, 1x Charging Cable USB-C, 1x Replaceable Tip, 1x User Manual
| Technische details | |
|---|---|
| Toepasbaarheid | Universeel |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 166 mm |
| Diepte | 8,6 mm |
| Breedte | 9,6 mm |
| Bluetooth | Nee |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Kleur van het product | Blauw, Grijs |
| Type batterij | Ingebouwd |
| Levensduur batterij | 10,5 uur |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Diepte verpakking | 63 mm |
| Compatibiliteit | Apple iPads since 2018 |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Type stroombron | USB |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA, Un38.3, WEEE |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Diepte verpakking | 63 mm |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Diepte | 8,6 mm |
| Breedte | 9,6 mm |
| Gewicht | 16 g |
| Verpakking | |
| Aantal mondjes | 1 |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Type verpakking | Doos |
| Hoogte verpakking | 17 mm |
| Diepte verpakking | 63 mm |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Toepasbaarheid | Universeel |
| Land van herkomst | China |
| Bluetooth | Nee |
| Aantal mondjes | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Kleur van het product | Blauw, Grijs |
| Type batterij | Ingebouwd |
| Levensduur batterij | 10,5 uur |
| Compatibiliteit | Apple iPads since 2018 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 90 mAh |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC), Polyoxymethyleen (POM) |
| Apparaatcompatibiliteit | Tablet |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Tipkleur | Grijs |
| Waarschuwing bij bijna lege batterijen | Ja |
| Automatisch aan/uit | Ja |
| Certificaten | |
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | Ja |
| Duurzaamheid | |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Navulling tip | Ja |
| Verpakkingsinhoud | 1x DEQSTER Pencil 2, 1x Charging Cable USB-C, 1x Replaceable Tip, 1x User Manual |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Batterij-indicator | Ja |
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Leveranciersinformatie | |
| Product- of artikelinformatieblad beschikbaar? | Ja |
| Certificatie | |
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | Ja |