Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 90627 patch panel accessoires
Artikelnummer
90627
Login for pricing
Niet op voorraad
DeLOCK 90627, DIN-rail/wandmontage, Zwart, Metaal, 81 mm, 93 mm, 24 mm
Categorie: Patch panel accessoires
| Artikelnummer | 90627 |
|---|---|
| EAN | 4043619906277 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 90627. Montage: DIN-rail/wandmontage, Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Metaal. Breedte: 81 mm, Diepte: 93 mm, Hoogte: 24 mm. Land van herkomst: China
| Kenmerken | |
|---|---|
| Montage | DIN-rail/wandmontage |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal poorten | 4 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 81 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Hoogte | 24 mm |
| Technische details | |
|---|---|
| Montage | DIN-rail/wandmontage |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal poorten | 4 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |