Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 86792 tussenstuk voor kabels VGA Zwart
Artikelnummer
86792
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | 86792 |
|---|---|
| EAN | 4043619867929 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 86792. Aansluiting 1: VGA, Aansluiting 2: VGA. Kleur van het product: Zwart
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | VGA |
| Aansluiting 2 | VGA |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Prestatie | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 25,5 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Hoogte | 31,5 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Polybag |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |