Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 81307 tussenstuk voor kabels HDMI Type A (Standard) Zwart
Artikelnummer
81307
Login for pricing
Niet op voorraad
DeLOCK 81307, HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), Zwart
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | 81307 |
|---|---|
| EAN | 4043619813070 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 81307. Aansluiting 1: HDMI Type A (Standard), Aansluiting 2: HDMI Type A (Standard). Kleur van het product: Zwart
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Prestatie | |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HDCP | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 36 mm |
| Diepte | 38,5 mm |
| Hoogte | 14 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |