Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 80944 kabelaccessoire Ferrietkern
Artikelnummer
80944
Login for pricing
Niet op voorraad
DeLOCK 80944, Ferrietkern, Zwart, Nikkel, Kunststof, Zink, 25 mm, 13 mm, 11,5 mm
Categorie: Kabelaccessoires
| Artikelnummer | 80944 |
|---|---|
| EAN | 4043619809448 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 80944. Type product: Ferrietkern, Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Nikkel, Kunststof, Zink. Lengte: 25 mm, Breedte: 13 mm, Hoogte: 11,5 mm. Aantal per verpakking: 2 stuk(s). Land van herkomst: China
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Ferrietkern |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Materiaal | Nikkel, Kunststof, Zink |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 13 mm |
| Hoogte | 11,5 mm |
| Lengte | 25 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |