Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 66821 patch paneel 1U
Artikelnummer
66821
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | 66821 |
|---|---|
| EAN | 4043619668212 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 66821. Rackcapaciteit: 1U, Kleur van het product: Zwart, Materiaal: Metaal. Breedte: 482 mm, Hoogte: 44 mm, Diepte: 12 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Aantal poorten | 12 |
| Design | |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 44 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Breedte | 482 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |