Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 66806 tussenstuk voor kabels D-Sub 2 x RJ-45 Zwart
Artikelnummer
66806
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | 66806 |
|---|---|
| EAN | 4043619668069 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 66806. Aansluiting 1: D-Sub, Aansluiting 2: 2 x RJ-45. Kleur van het product: Zwart
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | D-Sub |
| Aansluiting 2 | 2 x RJ-45 |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Prestatie | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 41 mm |
| Diepte | 54,6 mm |
| Hoogte | 38,6 mm |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Polybag |
| Design | |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Land van herkomst | China |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |