Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 66803 patch panel accessoires
Artikelnummer
66803
Categorie: Patch panel accessoires
| Artikelnummer | 66803 |
|---|---|
| EAN | 4043619668038 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 66803. Montage: Rekmontage, Rackcapaciteit: 1U, Soort kabel: Fiber. Breedte: 44 mm, Diepte: 254 mm, Hoogte: 10 mm. Type verpakking: Doos
| Kenmerken | |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Soort kabel | Fiber |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aantal poorten | 12 |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 254 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Technische details | |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Soort kabel | Fiber |
| Kleur van het product | Grijs |
| Aantal poorten | 12 |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| Type verpakking | Doos |