Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 66800 patch paneel 1U
Artikelnummer
66800
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | 66800 |
|---|---|
| EAN | 4043619668007 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 66800. Ondersteundende kabel types: Fiber, Vezel-optische connector: LC. Montage: Rekmontage, Rackcapaciteit: 1U, Kleur van het product: Grijs, Violet. Breedte: 44 mm, Hoogte: 10 mm, Diepte: 254 mm. Type verpakking: Doos
| Netwerk | |
|---|---|
| Ondersteundende kabel types | Fiber |
| Aantal poorten | 12 |
| Vezel-optische connector | LC |
| Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund | Ja |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Grijs, Violet |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 10 mm |
| Diepte | 254 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Anti-stofplug | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Grijs, Violet |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Type verpakking | Doos |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Grijs, Violet |