Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 66799 patch paneel 1U
Artikelnummer
66799
Login for pricing
Niet op voorraad
DeLOCK 66799, Fiber, LC, Rekmontage, 1U, Aqua-kleur, Grijs, Metaal
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | 66799 |
|---|---|
| EAN | 4043619667994 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 66799. Ondersteundende kabel types: Fiber, Vezel-optische connector: LC. Montage: Rekmontage, Rackcapaciteit: 1U, Kleur van het product: Aqua-kleur, Grijs. Breedte: 44 mm, Hoogte: 10 mm, Diepte: 254 mm. Type verpakking: Doos
| Netwerk | |
|---|---|
| Ondersteundende kabel types | Fiber |
| Aantal poorten | 12 |
| Vezel-optische connector | LC |
| Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund | Ja |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Aqua-kleur, Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 10 mm |
| Diepte | 254 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Anti-stofplug | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur van het product | Aqua-kleur, Grijs |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Type verpakking | Doos |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Aqua-kleur, Grijs |