Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 66796 patch paneel 1U
Artikelnummer
66796
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | 66796 |
|---|---|
| EAN | 4043619667963 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 66796. Vezel-optische connector: LC. Rackcapaciteit: 1U, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 44 mm, Hoogte: 10 mm, Diepte: 254 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Vezel-optische connector | LC |
| Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund | Ja |
| Fibre channel-poorten | 12 |
| Design | |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 10 mm |
| Diepte | 254 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Kenmerken | |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Grijs |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Grijs |