Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 66074 audio kabel 0,5 m 3.5mm Zwart, Zilver
Artikelnummer
66074
Login for pricing
Niet op voorraad
DeLOCK 66074, 3.5mm, Mannelijk, 3.5mm, Vrouwelijk, 0,5 m, Zwart, Zilver
Categorie: Audio kabels
| Artikelnummer | 66074 |
|---|---|
| EAN | 4043619660742 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 66074. Aansluiting 1: 3.5mm, Aansluiting 1 type: Mannelijk, Aansluiting 2: 3.5mm, Aansluiting 2 type: Vrouwelijk, Contact geleider materiaal: Goud, AWG draad omvang: 32, Snoerlengte: 0,5 m, Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Kenmerken | |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 1,8 mm |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Aansluiting 1 | 3.5mm |
| Aansluiting 2 | 3.5mm |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| AWG draad omvang | 32 |
| Type verpakking | Polybag |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 1,8 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 1,8 mm |
| Type verpakking | Polybag |
| Inhoud van de verpakking | |
| Type verpakking | Polybag |
| Overige specificaties | |
| Type verpakking | Polybag |