Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 64286 poortklepbeschermers 10 stuk(s) USB Type-E
Artikelnummer
64286
Login for pricing
Niet op voorraad
DeLOCK 64286, USB Type-E, Kunststof, Zwart, 7,5 mm, 15 mm, 2,7 mm
Categorie: Poortklepbeschermer
| Artikelnummer | 64286 |
|---|---|
| EAN | 4043619642861 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 64286. Compatibele poorten/sleuven: USB Type-E, Materiaal: Kunststof, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 7,5 mm, Diepte: 15 mm, Hoogte: 2,7 mm. Aantal per verpakking: 10 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibele poorten/sleuven | USB Type-E |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 2,7 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Breedte | 7,5 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 10 stuk(s) |