Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 64070 interface hub USB 2.0 0,4608 Mbit/s Zwart
Artikelnummer
64070
Login for pricing
Niet op voorraad
DeLOCK 64070, USB 2.0, RS-232, USB 2.0, 0,4608 Mbit/s, Zwart, Metaal, 1,2 m
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | 64070 |
|---|---|
| EAN | 4043619640706 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 64070. Hostinterface: USB 2.0, Hub-interfaces: RS-232, USB 2.0. Overdrachtssnelheid: 0,4608 Mbit/s, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 0.2 A, AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz. Ondersteunt Windows: Windows 10, Windows 7, Windows 8.1. Breedte: 102 mm, Diepte: 268 mm, Hoogte: 40 mm
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 2.0 |
| Aantal poorten | 14 |
| Hub-interfaces | RS-232, USB 2.0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| RS-232 port | 12 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Kenmerken | |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 0,4608 Mbit/s |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Hostinterface | USB 2.0 |
| Energie | |
| Stroom | 0.2 A |
| Spanning | 5 V |
| Output current | 1 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 102 mm |
| Diepte | 268 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 1,03 kg |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Prestatie | |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 0,4608 Mbit/s |
| Plug and play | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-A naar USB Type-B |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Design | |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |