Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DeLOCK 63962 drive bay panel 8,89 cm (3.5") I/O ports paneel Zwart
Artikelnummer
63962
Login for pricing
Niet op voorraad
DeLOCK 63962, 8,89 cm (3.5"), I/O ports paneel, Zwart, Metaal, 5 Gbit/s, 102 mm
Categorie: Drive bay panelen
| Artikelnummer | 63962 |
|---|---|
| EAN | 4043619639625 |
| Merk | Delock |
| Availability | N |
DeLOCK 63962. Maat: 8,89 cm (3.5"), Soort: I/O ports paneel, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 102 mm, Diepte: 95 mm, Hoogte: 26 mm. Land van herkomst: China
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Soort | I/O ports paneel |
| Maat | 8,89 cm (3.5") |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Soort | I/O ports paneel |
| Maat | 8,89 cm (3.5") |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 26 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Breedte | 102 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |