Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DELL Pro Smartcard toetsenbord - KB813 - Tsjechisch / Slowaaks (QWERTZ)
Artikelnummer
KB813-BKB-CSK
Login for pricing
Niet op voorraad
Pro Smartcard toetsenbord - KB813 - Tsjechisch / Slowaaks (QWERTZ)
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | KB813-BKB-CSK |
|---|---|
| EAN | 5397184821213 |
| Merk | Dell |
| Availability | N |
Czech, Slovakian Black
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Rollover | 6-toetsenrollover |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | Tsjechisch, Slovaaks |
| Windows-toetsen | Ja |
| Polssteun | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Bedieningskracht | 59 g |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Nee |
| Polssteun | Ja |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Stroomverbruik | 100 mA |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 456 x 51 x 170 mm |
| Gewicht toetsenbord | 549 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 446 x 151 x 39,9 mm |
| Verpakking | |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 456 x 51 x 170 mm |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 456 x 51 x 170 mm |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Aanwijsapparaat | Nee |