Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DELL Pro Premium samenwerkingstoetsenbord en muis - KM900 - Pan-Scandinavisch (QWERTY)
Artikelnummer
KM900-GR-NOR
Login for pricing
Niet op voorraad
Pro Premium samenwerkingstoetsenbord en muis - KM900 - Pan-Scandinavisch (QWERTY)
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | KM900-GR-NOR |
|---|---|
| EAN | 5397184791882 |
| Merk | Dell |
| Availability | N |
Keyboard and Mouse - KM900 -
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Aantal hot keys | 15 |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Taal toetsenbord | Scandinavisch |
| Sneltoetsen | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Backlight | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Batterij toetsenbord bijna leeg |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Ergonomie | |
| LED-indicatoren | Batterij toetsenbord bijna leeg |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Kenmerken | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Service levensduur van batterij | 20 maand(en) |
| Muis batterij type | Ingebouwde accu |
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Capaciteit van de accu/batterij | 3000 mAh |
| Oplaadbron | USB Type-C |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 2,5 W |
| Muis | |
|---|---|
| Inclusief muis | Ja |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Bewegingsresolutie | 8000 DPI |
| Aantal knoppen | 7 |
| Scroll | Ja |
| Scroll type | Wiel |
| Muis batterij type | Ingebouwde accu |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Supersnel scrollen | Ja |
| Batterijduur van muis | 3 maand(en) |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Technische details | |
| Aantal hot keys | 15 |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 728 g |
| Gewicht muis | 128,4 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 121,6 x 439,7 x 20,7 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 89,8 x 126,7 x 45,8 mm |
| Verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |