Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
DELL Pro P P2426HEB 61 cm (24") LCD 1920 x 1080 Pixels Full HD
- 24" LCD IPS
- Full HD, 16:9, 1920 x 1080
- 8ms
- USB PD (90W), WebCam

Samenwerken als nooit tevoren
Zie elk detail, zelfs bij weinig licht
De Sony Starvis 5MP QHD-camera zorgt voor professionele videohelderheid met HDR voor een evenwichtige belichting. Zo ziet u er altijd op uw best uit tijdens virtuele vergaderingen.
Altijd in de spotlights
Met de AI-autoframingfunctie voor automatisch kaderen blijft u als belangrijkste object altijd in het midden van het beeld, zelfs wanneer u beweegt en u zich verplaatst. Zo blijft de focus altijd gericht op u.

Moeiteloze samenwerking met veilige toegang
Naadloze platformcompatibiliteit
Deze monitor is gecertificeerd voor Microsoft Teams en Zoom, en zorgt voor betrouwbare prestaties tijdens al uw virtuele vergaderingen.
Bovendien kunt u Teams-vergaderingen direct starten met de snel toegankelijke aanraakbediening.
Geïntegreerde privacy en beveiliging
Met Windows Hello-aanmelding en een mechanische kantel- en sluitfunctie houdt u de controle over uw privacy terwijl u profiteert van veilige, wachtwoordvrije toegang voor een naadloze en zorgeloze samenwerkingservaring.

Oplossing met één kabel
Video- en dataverzending, ethernet en tot 90 W voeding allemaal tegelijk met USB-C.

Pop-out poorten voor snelle toegang
Sluit apparaten eenvoudig aan of laad ze op via USB-C- (tot 15 W voeding) en USB Type-A.

Uitgebreide connectiviteitsopties
Sluit al uw accessoires eenvoudig aan met een breed scala aan poorten, waaronder een RJ45-poort voor een betrouwbare ethernetverbinding.

Werk moeiteloos
Lus meerdere monitoren door om efficiënt te multitasken.

Werkt met apparaten op macOS®
Deze USB-C-monitor is getest met apparaten op macOS en is klaar voor gebruik met Mac®-apparaten. Vereist USB-C- of HDMI-verbinding. Voor het doorlussen van meerdere beeldschermen via één kabel is Thunderbolt connectiviteit vereist. Bepaalde chips uit de M-serie ondersteunen sommige functies mogelijk niet. Controleer daarom of uw apparaat compatibel is. Installeer de Dell Display and Peripheral Manager applicatie om geavanceerde instellingen aan te passen.

Optimaal kijkcomfort
Monitor met 4-sterren TÜV-certificaat voor oogcomfort vermindert vermoeide ogen tijdens het werken.
Vermindert blauw licht
Deze monitor heeft hardwaretechnologie die de afgifte van schadelijk blauw licht tot ≤ 35% vermindert voor een hele dag comfortabel kijken zonder dat u hoeft in te leveren op kleur.
Vernieuwingsfrequentie
Een vernieuwingsfrequentie van 120 Hz biedt minder flicker, naadlozer scrollen en vloeiendere bewegingen.
Levendige kleuren
Brede kleurdekking met tot 16,7 miljoen beeldschermkleuren en 99% sRGB zorgt voor scherpe en levendige beelden.

Kleurconsistentie
Consistente, levendige kleuren over een brede kijkhoek, mogelijk gemaakt door IPS-technologie (In-Plane Switching).

Uitzonderlijk contrast
De contrastverhouding van 1500:1 zorgt voor dieper zwart en helderder wit.

Kantelen
Verstelbaar van -5°/+21°

Draaibaarheid
Bidirectioneel verstelbaar tot 45°

Zwenken
Bidirectioneel verstelbaar tot 90°

Hoogte
Verstelbaar tot 150 mm

Dell Display en Peripheral Manager
Ervaar de unieke, innovatieve applicatie in de branche die de prestaties van uw gehele Dell pc-werkruimte optimaliseert.
Maximale productiviteit
Easy Arrange rangschikt apps in tegels over schermen met vooraf ingestelde partities en past maximaal vijf vensters aan, waardoor multitasking wordt verbeterd. Easy Arrange Memory slaat app-profielen op en herstelt ze handmatig, volgens een schema of bij het opstarten.
Uw weergaven aanpassen
Werk comfortabel, dag en nacht. Automatiseer uw helderheid- en contrastinstellingen zodat deze overeenkomen met uw planning.
Beter beheerbaar
Bespaar tijd en verhoog de IT-efficiëntie met de Dell Device Management Console om uw Dell randapparatuur op schaal te beheren, vanaf één cloudgebaseerde console. Ontdek de uitgebreide functies van de opdrachtregelinterface van Dell Display and Peripheral Manager.
Toekomstgericht denken op het gebied van het milieu
Doordacht ontwerp in elk onderdeel
De kern van ons ontwerp is de toewijding aan duurzaamheid. Daarom helpt onze monitor afval te verminderen met een ontwerp dat is gemaakt van gerecyclede materialen met tot 95% gerecycled consumentenplastic, tot 50% gerecycled staal en tot 20% gerecycled glas.
Milieunormen
Deze monitor is gecertificeerd voor ENERGY STAR®, geregistreerd voor EPEAT Gold met Climate+ en draagt de nieuwste TCO-certificering. Het is ook TCO Certified Edge, waardoor het gebruik van veiligere materialen, het gebruik van hernieuwbare energie en een langere levensduur van het product worden gegarandeerd.
Moderniseer uw technologie naadloos
Wij kunnen u helpen uw legacy IT-apparatuur op een verantwoorde en veilige manier af te voeren, ongeacht het merk, en tegelijkertijd uw duurzaamheidsdoelstellingen te bereiken.
Verpakking met een doel
Deze monitor wordt verzonden in een doos die is gemaakt van 100% gerecyclede of hernieuwbare materialen. We verminderen het papierverbruik in de verpakking van monitoren, wat gelijk staat aan een besparing van 790 bomen per jaar.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 61 cm (24") |
| Display technologie | LCD |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| LED backlight-type | Edge-LED |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Touchscreen | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Responstijd | 8 ms |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Actief weergavegebied (b x h) | 527,04 x 296,46 mm |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
| Antireflectiescherm | Ja |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Megapixels | 4 MP |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,7 cm |
| Bezel breedte (zijkant) | 5,8 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 5,8 mm |
| Montagewijze | Bureau |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| In hoogte verstelbaar | 15 cm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Draaibaar | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 21° |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| DVI-poort | Nee |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| USB-poort | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Wifi | Nee |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 90 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB oplaadpoort | Ja |
| Computersysteem | |
| Computersysteem | Nee |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Prestatie | |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 1.4 |
| Energie | |
|---|---|
| Stroomverbruik (typisch) | 14,5 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Vermogensverbruik (max) | 195 W |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Soort voeding | Intern |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Schermbreedte | 538,6 mm |
| Display diepte | 64,1 mm |
| Display hoogte | 351,4 mm |
| Display gewicht | 4,1 kg |
| Breedte apparaat (met standaard) | 538,6 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 186,2 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 528,8 mm |
| Gewicht (met standaard) | 5,57 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 7,9 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, USB Type-A naar USB Type-B, USB Type-C naar USB Type-C |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Wifi | Nee |