Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Datalogic Magellan 9550i Ingebouwde streepjescodelezer 1D/2D Zwart, Grijs
Artikelnummer
9560421321-220310
Login for pricing
Op voorraad
Datalogic Magellan 9550i, Ingebouwde streepjescodelezer, 1D/2D, GS1 DataBar, GS1 DataBar Expanded, GS1 DataBar Omnidirectional, JAN, Aztec Code, Datamatrix, Micro QR Code, MicroPDF417, PDF417, QR Code, 0 - 86080 Lux, Bedraad
Datalogic Magellan 9550i Ingebouwde streepjescodelezer 1D/2D Zwart, Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | 9560421321-220310 |
|---|---|
| Merk | DATALOGIC |
| Availability | Y |
Datalogic Magellan 9550i. Soort: Ingebouwde streepjescodelezer, Soort scanner: 1D/2D, Ondersteunde streepjescodes (1D): GS1 DataBar, GS1 DataBar Expanded, GS1 DataBar Omnidirectional, JAN. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Standaard interfaces: RS-232. Kleur van het product: Zwart, Grijs. Type stroombron: AC, Stroomverbruik (typisch): 2,6 W, Frequentie: 50 - 60 Hz
| Scannen | |
|---|---|
| Soort | Ingebouwde streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | GS1 DataBar, GS1 DataBar Expanded, GS1 DataBar Omnidirectional, JAN |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Aztec Code, Datamatrix, Micro QR Code, MicroPDF417, PDF417, QR Code |
| Soort scanner | 1D/2D |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 86080 Lux |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Standaard interfaces | RS-232 |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Ingebouwd display | Ja |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 86080 Lux |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Soort | Ingebouwde streepjescodelezer |
| Energie | |
|---|---|
| Type stroombron | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 2,6 W |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 100 - 240 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Licht niveaus (direct zonlicht) | 0 - 86080 Lux |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |