Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Datalogic Gryphon I GPS4400 2D Zwart
Artikelnummer
GPS4490-BK
Login for pricing
Niet op voorraad
Datalogic Gryphon I GPS4400 2D, 2D, Aztec Code, Datamatrix, MaxiCode, Micro QR Code, QR Code, -180 - 180°, -40 - 40°, -40 - 40°, Bedraad
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | GPS4490-BK |
|---|---|
| EAN | 5712505522295 |
| Merk | DATALOGIC |
| Availability | N |
Datalogic Gryphon I GPS4400 2D. Soort scanner: 2D, 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund: Aztec Code, Datamatrix, MaxiCode, Micro QR Code, QR Code, Tilt lees-hoek: -180 - 180°. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Standaard interfaces: USB, RS-232. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 5 V. Gewicht: 295 g, Breedte: 121 mm, Diepte: 73 mm
| Scannen | |
|---|---|
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Aztec Code, Datamatrix, MaxiCode, Micro QR Code, QR Code |
| Soort scanner | 2D |
| Tilt lees-hoek | -180 - 180° |
| Pitch lees-hoek | -40 - 40° |
| Yaw lees-hoek | -40 - 40° |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-versie | 2.0 |
| Standaard interfaces | USB, RS-232 |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
|---|---|
| Ingangsspanning | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 121 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoogte | 107 mm |
| Gewicht | 295 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |