Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Creative Labs SBS E2900 luidspreker set 60 W Universeel Zwart 2.1 kanalen 1-weg 15 W Bluetooth
Artikelnummer
51MF0490AA001
Login for pricing
Niet op voorraad
Creative Labs SBS E2900, 2.1 kanalen, 60 W, Universeel, Zwart, 120 W, IR
Categorie: Luidspreker sets
| Artikelnummer | 51MF0490AA001 |
|---|---|
| EAN | 0054651194335 |
| Merk | CREATIVE LABS |
| Availability | N |
Creative Labs SBS E2900. Audio-uitgangskanalen: 2.1 kanalen, Gemiddeld vermogen: 60 W, Aanbevolen gebruik: Universeel. Signaal/ruis-verhouding: 75 dB. Satellite speaker type: 1-weg, Gemiddeld vermogen satelietluidsprekers: 15 W, Diameter hogetonensatellietluidspreker: 7,62 cm (3"). Gemiddeld vermogen subwoofer: 30 W, Diameter driver subwoofer (imperiaal): 13,3 cm (5.25"), Subwoofer afmetingen (WxDxH): 170 x 335 x 313 mm. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Line-in connectiviteit: 3.5 mm
| Prestatie | |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
| Gemiddeld vermogen | 60 W |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Afstandsbediening | IR |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 120 W |
| Ondersteunde frequentiebanden | FM |
| Kleur van het product | Zwart |
| Audio | |
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
| Gemiddeld vermogen | 60 W |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Versterker | |
| Signaal/ruis-verhouding | 75 dB |
| Satelliet luidspreker | |
| Satellite speaker type | 1-weg |
| Aantal satellieten | 2 |
| Gemiddeld vermogen satelietluidsprekers | 15 W |
| Satellite speaker afmetingen (WxDxH) | 105 x 100 x 170 mm |
| Satellite speaker gewicht | 488 g |
| Diameter hogetonensatellietluidspreker | 7,62 cm (3") |
| Subwoofer | |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 30 W |
| Diameter driver subwoofer (imperiaal) | 13,3 cm (5.25") |
| Subwoofer afmetingen (WxDxH) | 170 x 335 x 313 mm |
| Gewicht subwoofer | 3,16 kg |
| Technische details | |
|---|---|
| Afstandsbediening | IR |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 120 W |
| Ondersteunde frequentiebanden | FM |
| Kleur van het product | Zwart |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85182200 |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Line-in connectiviteit | 3.5 mm |
| Lijningang | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Gewicht en omvang | |
| Satellite speaker afmetingen (WxDxH) | 105 x 100 x 170 mm |
| Satellite speaker gewicht | 488 g |
| Subwoofer afmetingen (WxDxH) | 170 x 335 x 313 mm |
| Gewicht subwoofer | 3,16 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85182200 |