Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Creative Labs SBS E2500 luidspreker set 30 W Universeel Zwart 2.1 kanalen 1-weg 7,5 W Bluetooth
Artikelnummer
51MF0485AA001
Login for pricing
Niet op voorraad
Creative Labs SBS E2500, 2.1 kanalen, 30 W, Universeel, Zwart, IR, FM
Categorie: Luidspreker sets
| Artikelnummer | 51MF0485AA001 |
|---|---|
| EAN | 5390660194320 |
| Merk | CREATIVE LABS |
| Availability | N |
Creative Labs SBS E2500. Audio-uitgangskanalen: 2.1 kanalen, Gemiddeld vermogen: 30 W, Aanbevolen gebruik: Universeel. Signaal/ruis-verhouding: 75 dB. Satellite speaker type: 1-weg, Gemiddeld vermogen satelietluidsprekers: 7,5 W, Diameter hogetonensatellietluidspreker: 7,62 cm (3"). Gemiddeld vermogen subwoofer: 15 W, Diameter driver subwoofer (imperiaal): 12,7 cm (5"), Subwoofer afmetingen (WxDxH): 155 x 270 x 264 mm. Stroombron: AC
| Prestatie | |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
| Gemiddeld vermogen | 30 W |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Afstandsbediening | IR |
| Ondersteunde frequentiebanden | FM |
| Kleur van het product | Zwart |
| Audio | |
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
| Gemiddeld vermogen | 30 W |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Versterker | |
| Signaal/ruis-verhouding | 75 dB |
| Satelliet luidspreker | |
| Satellite speaker type | 1-weg |
| Aantal satellieten | 2 |
| Gemiddeld vermogen satelietluidsprekers | 7,5 W |
| Satellite speaker afmetingen (WxDxH) | 90 x 75 x 130 mm |
| Diameter hogetonensatellietluidspreker | 7,62 cm (3") |
| Subwoofer | |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 15 W |
| Diameter driver subwoofer (imperiaal) | 12,7 cm (5") |
| Subwoofer afmetingen (WxDxH) | 155 x 270 x 264 mm |
| Energie | |
|---|---|
| Stroombron | AC |
| Technische details | |
| Afstandsbediening | IR |
| Ondersteunde frequentiebanden | FM |
| Kleur van het product | Zwart |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Line-in connectiviteit | 3.5 mm |
| Lijningang | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Gewicht en omvang | |
| Satellite speaker afmetingen (WxDxH) | 90 x 75 x 130 mm |
| Subwoofer afmetingen (WxDxH) | 155 x 270 x 264 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | Audio (3ˌ5 mm) |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |