Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP5098 Printer/Scanner reserveonderdeel en accessoire 1 stuk(s)
Artikelnummer
MSP5098
Categorie: Reserveonderdelen voor printer/scanner
| Artikelnummer | MSP5098 |
|---|---|
| EAN | 5712505905128 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MSP5098. Apparaatcompatibiliteit: Laser/LED-printer, Merkcompatibiliteit: Canon, Compatibiliteit: iR Advance 4045/4051/4245/4251, Kleur van het product: Zwart. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Canon |
| Apparaatcompatibiliteit | Laser/LED-printer |
| Compatibiliteit | iR Advance 4045/4051/4245/4251 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 45 mm |
| Diepte | 398 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Gewicht | 70 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 395 mm |
| Diepte verpakking | 45 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Technische details | |
| Merkcompatibiliteit | Canon |
| Apparaatcompatibiliteit | Laser/LED-printer |
| Compatibiliteit | iR Advance 4045/4051/4245/4251 |
| Kleur van het product | Zwart |