Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP3971 Printer/Scanner reserveonderdeel en accessoire
Artikelnummer
MSP3971
Categorie: Reserveonderdelen voor printer/scanner
| Artikelnummer | MSP3971 |
|---|---|
| EAN | 5704174795018 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MSP3971
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 405 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Gewicht | 970 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 970 g |