Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP2720 Printer/Scanner reserveonderdeel en accessoire 1 stuk(s)
Artikelnummer
MSP2720
Categorie: Reserveonderdelen voor printer/scanner
| Artikelnummer | MSP2720 |
|---|---|
| EAN | 5711783489566 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MSP2720. Apparaatcompatibiliteit: Multifunctioneel, Merkcompatibiliteit: Canon, Compatibiliteit: IR 2002IR 2202, Kleur van het product: Zwart. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Canon |
| Apparaatcompatibiliteit | Multifunctioneel |
| Compatibiliteit | IR 2002IR 2202 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 355 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 355 mm |
| Diepte verpakking | 40 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Technische details | |
| Merkcompatibiliteit | Canon |
| Apparaatcompatibiliteit | Multifunctioneel |
| Compatibiliteit | IR 2002IR 2202 |
| Kleur van het product | Zwart |