Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MS-DVDRW-INT-020 optisch schijfstation Zilver
Artikelnummer
MS-DVDRW-INT-020
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MS-DVDRW-INT-020, Zilver, 80 mm, 40 mm, 120 mm, 90 g, 80 mm
Categorie: Optische schijfstations (CD, DVD, Blue-Ray)
| Artikelnummer | MS-DVDRW-INT-020 |
|---|---|
| EAN | 5704174831020 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MS-DVDRW-INT-020. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 80 mm, Diepte: 40 mm, Hoogte: 120 mm. Breedte verpakking: 80 mm, Diepte verpakking: 40 mm, Hoogte verpakking: 120 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zilver |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 40 mm |
| Hoogte verpakking | 120 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 40 mm |
| Hoogte verpakking | 120 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |