Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXPOS-BA0577 reserveonderdeel voor draagbare computers
Artikelnummer
MBXPOS-BA0577
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXPOS-BA0577, 1 mm, 66,2 mm, 106 mm, 89 g, 1 mm, 66,2 mm
Categorie: Reserveonderdelen voor zakcomputers
| Artikelnummer | MBXPOS-BA0577 |
|---|---|
| EAN | 5715063108994 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXPOS-BA0577. Breedte: 1 mm, Diepte: 66,2 mm, Hoogte: 106 mm. Breedte verpakking: 1 mm, Diepte verpakking: 66,2 mm, Hoogte verpakking: 106 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 1 mm |
| Diepte | 66,2 mm |
| Hoogte | 106 mm |
| Gewicht | 89 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 1 mm |
| Diepte verpakking | 66,2 mm |
| Hoogte verpakking | 106 mm |
| Gewicht verpakking | 139 g |