Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXPOS-BA0576 reserveonderdeel voor draagbare computers
Artikelnummer
MBXPOS-BA0576
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXPOS-BA0576, 4 mm, 20 mm, 62,5 mm, 180 g, 4 mm, 20 mm
Categorie: Reserveonderdelen voor zakcomputers
| Artikelnummer | MBXPOS-BA0576 |
|---|---|
| EAN | 5715063108987 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXPOS-BA0576. Breedte: 4 mm, Diepte: 20 mm, Hoogte: 62,5 mm. Breedte verpakking: 4 mm, Diepte verpakking: 20 mm, Hoogte verpakking: 62,5 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 4 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoogte | 62,5 mm |
| Gewicht | 180 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 4 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 62,5 mm |
| Gewicht verpakking | 180 g |