Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXPOS-BA0575 reserveonderdeel voor draagbare computers
Artikelnummer
MBXPOS-BA0575
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXPOS-BA0575, 12,5 mm, 66,2 mm, 106 mm, 124 g, 12,5 mm, 66,2 mm
Categorie: Reserveonderdelen voor zakcomputers
| Artikelnummer | MBXPOS-BA0575 |
|---|---|
| EAN | 5715063108970 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXPOS-BA0575. Breedte: 12,5 mm, Diepte: 66,2 mm, Hoogte: 106 mm. Breedte verpakking: 12,5 mm, Diepte verpakking: 66,2 mm, Hoogte verpakking: 106 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 12,5 mm |
| Diepte | 66,2 mm |
| Hoogte | 106 mm |
| Gewicht | 124 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 12,5 mm |
| Diepte verpakking | 66,2 mm |
| Hoogte verpakking | 106 mm |
| Gewicht verpakking | 174 g |