Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXPOS-BA0574 reserveonderdeel voor draagbare computers
Artikelnummer
MBXPOS-BA0574
Categorie: Reserveonderdelen voor zakcomputers
| Artikelnummer | MBXPOS-BA0574 |
|---|---|
| EAN | 5715063108963 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXPOS-BA0574. Breedte: 6 mm, Diepte: 53 mm, Hoogte: 81,3 mm. Breedte verpakking: 6 mm, Diepte verpakking: 53 mm, Hoogte verpakking: 81,3 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 6 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoogte | 81,3 mm |
| Gewicht | 47 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 6 mm |
| Diepte verpakking | 53 mm |
| Hoogte verpakking | 81,3 mm |
| Gewicht verpakking | 97 g |