Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXPOS-BA0570 reserveonderdeel voor draagbare computers
Artikelnummer
MBXPOS-BA0570
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXPOS-BA0570, 27,1 mm, 24,3 mm, 95,6 mm, 72 g, 27,1 mm, 24,3 mm
Categorie: Reserveonderdelen voor zakcomputers
| Artikelnummer | MBXPOS-BA0570 |
|---|---|
| EAN | 5715063108925 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXPOS-BA0570. Breedte: 27,1 mm, Diepte: 24,3 mm, Hoogte: 95,6 mm. Breedte verpakking: 27,1 mm, Diepte verpakking: 24,3 mm, Hoogte verpakking: 95,6 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 27,1 mm |
| Diepte | 24,3 mm |
| Hoogte | 95,6 mm |
| Gewicht | 72 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 27,1 mm |
| Diepte verpakking | 24,3 mm |
| Hoogte verpakking | 95,6 mm |
| Gewicht verpakking | 142 g |