Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXPOS-BA0522 reserveonderdeel voor draagbare computers
Artikelnummer
MBXPOS-BA0522
Categorie: Reserveonderdelen voor zakcomputers
| Artikelnummer | MBXPOS-BA0522 |
|---|---|
| EAN | 5704174854319 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXPOS-BA0522. Accu/Batterij voltage: 3,7 V. Breedte: 63 mm, Diepte: 5 mm, Hoogte: 86 mm. Breedte verpakking: 63 mm, Diepte verpakking: 5 mm, Hoogte verpakking: 86 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 63 mm |
| Diepte | 5 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 63 mm |
| Diepte verpakking | 5 mm |
| Hoogte verpakking | 86 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |