Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXPOS-BA0150 Printer/Scanner reserveonderdeel en accessoire Batterij/Accu 1 stuk(s)
Artikelnummer
MBXPOS-BA0150
Categorie: Reserveonderdelen voor printer/scanner
| Artikelnummer | MBXPOS-BA0150 |
|---|---|
| EAN | 5706998569899 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXPOS-BA0150. Soort: Batterij/Accu, Merkcompatibiliteit: Intermec, Compatibiliteit: CN50, CN51, Kleur van het product: Zwart. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Intermec |
| Compatibiliteit | CN50, CN51 |
| Soort | Batterij/Accu |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE |
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Hoogte | 77 mm |
| Gewicht | 100 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 111 mm |
| Diepte verpakking | 76 mm |
| Hoogte verpakking | 21 mm |
| Gewicht verpakking | 108 g |
| Accu/Batterij | |
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Technische details | |
| Merkcompatibiliteit | Intermec |
| Compatibiliteit | CN50, CN51 |
| Soort | Batterij/Accu |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE |