Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXMISC0275 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXMISC0275
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXMISC0275, 16,6 mm, 43,8 mm, 52,1 mm, 110 g, 16,6 mm, 43,8 mm
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXMISC0275 |
|---|---|
| EAN | 5715063307786 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXMISC0275. Breedte: 16,6 mm, Diepte: 43,8 mm, Hoogte: 52,1 mm. Breedte verpakking: 16,6 mm, Diepte verpakking: 43,8 mm, Hoogte verpakking: 52,1 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 16,6 mm |
| Diepte | 43,8 mm |
| Hoogte | 52,1 mm |
| Gewicht | 110 g |
| Breedte verpakking | 16,6 mm |
| Diepte verpakking | 43,8 mm |
| Hoogte verpakking | 52,1 mm |
| Gewicht verpakking | 110 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 16,6 mm |
| Diepte verpakking | 43,8 mm |
| Hoogte verpakking | 52,1 mm |
| Gewicht verpakking | 110 g |