Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXMED-BA705 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXMED-BA705
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXMED-BA705, 20,8 mm, 37,1 mm, 66,2 mm, 62 g, 20,8 mm, 37,1 mm
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXMED-BA705 |
|---|---|
| EAN | 5715063309360 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXMED-BA705. Breedte: 20,8 mm, Diepte: 37,1 mm, Hoogte: 66,2 mm. Breedte verpakking: 20,8 mm, Diepte verpakking: 37,1 mm, Hoogte verpakking: 66,2 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 20,8 mm |
| Diepte | 37,1 mm |
| Hoogte | 66,2 mm |
| Gewicht | 62 g |
| Breedte verpakking | 20,8 mm |
| Diepte verpakking | 37,1 mm |
| Hoogte verpakking | 66,2 mm |
| Gewicht verpakking | 62 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 20,8 mm |
| Diepte verpakking | 37,1 mm |
| Hoogte verpakking | 66,2 mm |
| Gewicht verpakking | 62 g |