Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXMED-BA698 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXMED-BA698
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXMED-BA698, 28,5 mm, 42,7 mm, 50,1 mm, 189 g, 28,5 mm, 42,7 mm
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXMED-BA698 |
|---|---|
| EAN | 5715063309803 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXMED-BA698. Breedte: 28,5 mm, Diepte: 42,7 mm, Hoogte: 50,1 mm. Breedte verpakking: 28,5 mm, Diepte verpakking: 42,7 mm, Hoogte verpakking: 50,1 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 28,5 mm |
| Diepte | 42,7 mm |
| Hoogte | 50,1 mm |
| Gewicht | 189 g |
| Breedte verpakking | 28,5 mm |
| Diepte verpakking | 42,7 mm |
| Hoogte verpakking | 50,1 mm |
| Gewicht verpakking | 189 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 28,5 mm |
| Diepte verpakking | 42,7 mm |
| Hoogte verpakking | 50,1 mm |
| Gewicht verpakking | 189 g |