Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXMC-BA294 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXMC-BA294
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXMC-BA294, 18,6 mm, 21,2 mm, 66 mm, 72 g, 18,6 mm, 21,2 mm
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXMC-BA294 |
|---|---|
| EAN | 5715063308042 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXMC-BA294. Breedte: 18,6 mm, Diepte: 21,2 mm, Hoogte: 66 mm. Breedte verpakking: 18,6 mm, Diepte verpakking: 21,2 mm, Hoogte verpakking: 66 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 18,6 mm |
| Diepte | 21,2 mm |
| Hoogte | 66 mm |
| Gewicht | 72 g |
| Breedte verpakking | 18,6 mm |
| Diepte verpakking | 21,2 mm |
| Hoogte verpakking | 66 mm |
| Gewicht verpakking | 72 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 18,6 mm |
| Diepte verpakking | 21,2 mm |
| Hoogte verpakking | 66 mm |
| Gewicht verpakking | 72 g |