Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXMC-BA287 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXMC-BA287
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXMC-BA287, 18,6 mm, 19,8 mm, 70 mm, 66 g, 18,6 mm, 19,8 mm
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXMC-BA287 |
|---|---|
| EAN | 5715063308820 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXMC-BA287. Breedte: 18,6 mm, Diepte: 19,8 mm, Hoogte: 70 mm. Breedte verpakking: 18,6 mm, Diepte verpakking: 19,8 mm, Hoogte verpakking: 70 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 18,6 mm |
| Diepte | 19,8 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Gewicht | 66 g |
| Breedte verpakking | 18,6 mm |
| Diepte verpakking | 19,8 mm |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Gewicht verpakking | 66 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 18,6 mm |
| Diepte verpakking | 19,8 mm |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Gewicht verpakking | 66 g |