Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXMC-BA225 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXMC-BA225
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXMC-BA225, 14,5 mm, 43,5 mm, 50 mm, 80 g, 14,5 mm, 43,5 mm
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXMC-BA225 |
|---|---|
| EAN | 5715063127254 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXMC-BA225. Breedte: 14,5 mm, Diepte: 43,5 mm, Hoogte: 50 mm. Breedte verpakking: 14,5 mm, Diepte verpakking: 43,5 mm, Hoogte verpakking: 50 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 14,5 mm |
| Diepte | 43,5 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Gewicht | 80 g |
| Breedte verpakking | 14,5 mm |
| Diepte verpakking | 43,5 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 105 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 14,5 mm |
| Diepte verpakking | 43,5 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 105 g |