Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXMC-BA216 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXMC-BA216
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXMC-BA216 |
|---|---|
| EAN | 5715063127070 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXMC-BA216. Gewicht: 36 g. Breedte verpakking: 17 mm, Diepte verpakking: 18 mm, Hoogte verpakking: 69 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 36 g |
| Breedte verpakking | 17 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Hoogte verpakking | 69 mm |
| Gewicht verpakking | 61 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 17 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Hoogte verpakking | 69 mm |
| Gewicht verpakking | 61 g |