Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXMC-BA036 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXMC-BA036
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXMC-BA036, 3,7 V, 42 mm, 4 mm, 52 mm, 20 g, 1 stuk(s)
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXMC-BA036 |
|---|---|
| EAN | 5704174333432 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXMC-BA036. Accu/Batterij voltage: 3,7 V. Breedte: 42 mm, Diepte: 4 mm, Hoogte: 52 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 86 mm, Diepte verpakking: 29 mm
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 42 mm |
| Diepte | 4 mm |
| Hoogte | 52 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Diepte verpakking | 29 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Diepte verpakking | 29 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Type verpakking | Doos |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |