Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXHS-BA079 reserveonderdeel voor netwerkapparatuur
Artikelnummer
MBXHS-BA079
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXHS-BA079, 57,9 mm, 5,3 mm, 78,1 mm, 50 g, 58 mm, 5,3 mm
Categorie: Reserveonderdelen voor netwerkapparatuur
| Artikelnummer | MBXHS-BA079 |
|---|---|
| EAN | 5704174348627 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXHS-BA079. Breedte: 57,9 mm, Diepte: 5,3 mm, Hoogte: 78,1 mm. Breedte verpakking: 58 mm, Diepte verpakking: 5,3 mm, Hoogte verpakking: 78,1 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 57,9 mm |
| Diepte | 5,3 mm |
| Hoogte | 78,1 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 58 mm |
| Diepte verpakking | 5,3 mm |
| Hoogte verpakking | 78,1 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |