Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXHS-BA033 reserveonderdeel voor netwerkapparatuur
Artikelnummer
MBXHS-BA033
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXHS-BA033, 45,8 mm, 11 mm, 65,4 mm, 60 g, 86 mm, 29 mm
Categorie: Reserveonderdelen voor netwerkapparatuur
| Artikelnummer | MBXHS-BA033 |
|---|---|
| EAN | 5704174348160 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXHS-BA033. Breedte: 45,8 mm, Diepte: 11 mm, Hoogte: 65,4 mm. Breedte verpakking: 86 mm, Diepte verpakking: 29 mm, Hoogte verpakking: 76 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 45,8 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Hoogte | 65,4 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Diepte verpakking | 29 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |