Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXHS-BA021 reserveonderdeel voor netwerkapparatuur
Artikelnummer
MBXHS-BA021
Login for pricing
Niet op voorraad
CoreParts MBXHS-BA021, 42,8 mm, 6,8 mm, 67,9 mm, 40 g, 86 mm, 29 mm
Categorie: Reserveonderdelen voor netwerkapparatuur
| Artikelnummer | MBXHS-BA021 |
|---|---|
| EAN | 5704174348047 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | N |
CoreParts MBXHS-BA021. Breedte: 42,8 mm, Diepte: 6,8 mm, Hoogte: 67,9 mm. Breedte verpakking: 86 mm, Diepte verpakking: 29 mm, Hoogte verpakking: 76 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 42,8 mm |
| Diepte | 6,8 mm |
| Hoogte | 67,9 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Diepte verpakking | 29 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |